Jaką odmianę dla osób początkujących wybrać – najlepsze nasiona konopi

Wyszukiwanie konkretnych odmian

W dzisiejszych czasach bardzo popularne są nasiona konopi jak i także ich kolekcjonowanie. Wiele osób chciałoby tego spróbować, ale tak naprawdę nie wiedz od czego zacząć. Nie mają po prostu odpowiedniej wiedzy. Żyjemy obecnie w takich czasach, w których mamy szeroki dostęp do Internetu. W sieci absolutnie znajdziemy wszystko co jest nam potrzebne. Możemy wiele poczytać o nasionach konopi. Nasiona konopi bardzo są fascynujące. Kolekcjonowanie ich jest jednak nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim musimy dowiedzie się jakie nasiona konopi będą dla nowicjusza idealne jeśli właśnie chodzi o tą dziedzinę. Pierwsze nasiona konopi muszą być:

  • wyrozumiałe na błędy,
  • odporne,
  • mało wymagające,
  • bardzo tanie.

Jaką poleca się odmianę?

Wśród odmian jest wiele takich, które są polecane osobom początkującym. Warto z kilkoma przynamniej się zaznajomić. Pierwszą taką właśnie odmianą jest odmiana o nazwie 60 Day Grapefruit. Jest to automat, który jest bardzo szybki. Jest gotów mniej więcej właśnie (jak sama nazwa wskazuje) sześćdziesiąt dni. Każda osoba znajdą się na temacie wie, że wynik ten jest naprawdę imponujący. Wynik taki osiągany jest w metodzie indor. A jak jest z outdoor? Jeśli chodzi o outdoor, to musimy pięć dni dołożyć, a więc będzie to sześćdziesiąt pięć dni. Rośliny same w sobie należą raczej do odpornych roślina. Zniosą one jak najbardziej błędy, które początkującym osobom się przydadzą i to jak najbardziej. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że krzaczki są bardzo niskie same w sobie. Osiągają one jakieś trzydzieści centymetrów. Najwięcej jest to pięćdziesiąt centymetrów. Na zwykłych polankach osiągają one osiemdziesiąt centymetrów. Same w sobie topy mają bardzo intensywny i owocowy smak. Mocno wyczuwalna jest tutaj nuta grapefuita. Nie tak trudno się jest domyśleć, ponieważ sama nazwa nam już to wskazuje. Odmiana ta produkuje bardzo dużo lepkiej jak i także słodkiej żywicy. Haj typowy jest dla indyjki. Raczej zalicza się on do odurzającego oraz narkotycznego.

Jeszcze jakaś odmiana?

Kolejna odmiana, z którą warto się zapoznać, to odmiana o nazwie Auto AK47. Z tą właśnie odmianą sporo osób rozpoczyna swoją przygodę z nasionami konopi. Można o odmianie tej powiedzieć, że jest światowym bestsellerem. Od wielu miesięcy już nim jest. Błyskawiczny wynalazek – takim właśnie określeniem nazywa się tą odmianę. Nie jest to określenie, które pojawiło się bez przyczyny. W metodzie indor odmiana ta jest gotowa w sześćdziesiąt pięć dni. Jeśli chodzi o outdoor, to jest to siedemdziesiąt, a maksymalnie osiemdziesiąt dni. Ta wersja jest większa zdecydowanie. Dochodzi do tego także to, że jest naprawdę bardzo produktywna. Porównywalna jest oczywiście z nasionami konopi pierwotnymi. Haj jest sam w sobie niesamowity. Może nas wgniatać w fotel. Plon jak i także sama wielkość różni się, ale mieści się ostateczne w przedziale do stu gram, rozpoczynają się od trzydziestu gram.

To już ostatnia odmiana

Odmian idealnych dla osób początkujących jest naprawdę cała masa. Trudno się zdecydować na tą jedną jedyną. Zarówno znajdziemy je w internetowych sklepach jak i także w sklepach stacjonarnych. Nie mamy tyle czasu, aby opisać każdą możliwą odmianę. Powiemy sobie jednak jeszcze o jednej odmianie. Jaka to odmiana? Jest to odmiana Super Skunk. Jest to odmiana należąca do odmian naprawdę bardzo stabilnych. Odmiana sama w sobie ma wiele wigoru oraz także posiada bardzo wielką moc. Po aromacie można zauważyć, że jest to roślina bardzo intensywna. Nadaje się odmiana ta dla osób stawiających pierwsze kroki jak i także takich, którzy w przygodzie tej są już zaawansowani. Szczyty należą do naprawdę dużych. Są one pokryte żywicą. Zadziwiają jest warstwa żywicy, która jest bardzo gruba. Plon jest bardzo duży. Na jeden metr kwadratowy wynosi do pięciuset gram. A z jakich odmian powstał Super Skunk? Powstał z takich odmian jak Afghani oraz Skunk #1. Jak widać połączenie niesamowite.

 

 

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *